Jdi na obsah Jdi na menu
 


AFK Lužec 9:2 Liaz Vehlovice

6. 9. 2009

V neděli 30. srpna zavítali na stadion Na Pastvách dorostenci Vehlovic, kteří se utkali s domácími Lužáky. Začalo se sice opatrně z obou stran, ale už po pár minutách bylo zcela jasné, kdo bude na hřišti pánem. Domácí tlačili a vytvářeli si šance, ale míč se do sítě nedostal. Až nakonec se po nepříliš povedeném centru z levé strany dostal míč k Raichlovi a ten jej poslal ranou k tyči do sítě - 1:0. Poté měl několik dobrých šancí Jaromiš, bohužel neproměnil ani jednu. Za nedlouho poté se skoro totožnou ranou jako u prvního gólu blýskl Roučka - 2:0. Lužec hrál v pohodě, nepouštěl hosty do větších šancí a když Jirkovský utekl po levé straně a překonal gólmana, bylo to už 3:0. Do poločasu se ještě další ranou k tyči prosadil Raichl - 4:0.

Do druhého poločasu nastoupil domácí Lužec naprosto v klidu a tvrdě za to zaplatil. Domácí jakoby usnuli na vavřínech a nechali hosty dát gó l- 4:1. Po delší chvilce vytasil fotbalovou parádu Roučka, když se trefil z 25 metrů do levé horní šibenice - 5:1. Lužec se snažil kombinovat, ale po nesmyslné ztrátě míče se hosté řítili na bránu a jelikož oba beci domácích byli na útočném výletě, rýsovalo se přečíslení 4 na 2, které Vehlovice nekompromisně proměnili - 5:2. Poté se po závaru před brankou hostí dostal důrazně k míči Strnad, posila domácích, a poslal ho do prázdné brány - 6:2. Po Strnadovi se trefila další posila, tentokráte ze žáků, T. Tauchman - 7:2. Po tomto gólu nechal trenér sice odpočinout některé důležité hráče, ale nebylo to všechno. Na 8:2 zvýšil Raichl, jak jinak než ránou k tyči a tentýž hráč poslal přihrávku na Velického, jenž přesprintoval posledního obránce hostů a po kličce gólmanovi poslal míč do prázdné brány - 9:2.

Lužec hrál více než dobře, ale je škoda inkasovaných dvou gólů. Příští týden jedou naši fotbalisté na hřiště odvěkého rivala - do Vraňan.

AFK Eletis Lužec - Liaz Vehlovice 9:2

Góly Lužce: Raichl 3, Roučka 2, Jirkovský, Strnad, Tauchman, Velický

Sestava Lužce: 1 Prislupský J.-  13 Ruszó, 8 Svoboda, 4 Kulhan, 3 Velický – 11 Rigo, 7 Roučka, 17 Strnad, 2 Jirkovský –  6 Raichl, 12 Jaromyš

Muž zápasu: Bylo velmi obtížné vybrat jednoho hráče, který se nejvíce zasloužil o vítězství. I přesto že Raichl dal Hattrick, volím mužem zápasu Michala Riga, který jistojistě naběhal nejvíce kilometrů a připravil většinu gólů, byť sám žádný nedal, hostující obránci si s ním nevěděli rady.

Autor: Dodo3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář